Ruošiamės atrinkinėti

Šiandien gavau kvietimą į pirmąjį Vilniaus Tech Parko komiteto susitikimą, kuriame bendrai aptarsime darbo principus, gaires ir tikslus.

Nesiplėsiu per daug apie patį Tech parką ar visos jo sutarties analizę. Šiuo metu susifokusuosiu į atrankos komitetą, kuriame turiu garbės dirbti.

Kas aišku jau dabar pagal sutartį:


<...> Siekiant užtikrinti į IT parką persikeliančių įmonių atranką, Įstaigoje bus sudarytas kolegialus organas – atrankos komitetas. Užsienio / Lietuvos įmonė galėtų persikelti į IT parką tik atrankos komitetui įvertinus šios įmonės veiklos atitikimą IT parko kriterijams ir principams bei priėmus teigiamą sprendimą dėl tokios įmonės persikėlimo.

<...>

Įstaiga įsipareigoja siekti, jog būtų užtikrinti šie pastovūs veiklos vertinimo rodikliai:

  1. Vilnius Tech Park vienu metu veikiančios mažiausiai 725 darbo vietos. Šis rodiklis turi būti pasiektas nevėliau kaip iki 2017 m. sausio 1 d.
  2. Mažiausiai 12 nemokamų darbo vietų bus pastoviai skiriamos Atrankos komiteto pritarimu, 3 mėnesiams, startuoliams, kurie tik įsikuria ir pradeda veiklą Vilniuje.

<...>


Taigi, tikrai rimtos ir atsakingos pareigos, kurių metu reikės (ne)pritarti vienų ar kitų įmonių įsikūrimui Tech parke pagal tam tikrus kriterijus, kurie bent jau man dar neįvardinti.

Šiuo metu daugiau informacijos neturiu, bet pasistengsiu kuo dažniau paskelbti viso proceso eigą bei kviesti įmones iš viso pasaulio kurtis būtent čia.

Posted in Vilnius Tech Park atrankos komitetas on Jan 22, 2016