Tinklaraštis

 • Duomenų naujienos - 2016 m. balandis-gegužė

  Posted in Duomenų naujienos on Jun 08, 2016

  Pateikiame duomenų naujienas už porą praėjusių mėnesių.

 • Duomenų naujienos - 2016 m. kovas

  Posted in Duomenų naujienos on Apr 09, 2016

  Pabandysime kas mėnesį surinkti ir pateikti visas nedideles atvirų duomenų naujienas. O kad deramai patraukti jūsų dėmesį, pradedam nuo komandiruočių vizualizacijos:

 • Atrankos kriterijai - paskutinis juodraštis

  Posted in Vilnius Tech Park atrankos komitetas on Mar 22, 2016

  Sudėjome galutinį sąrašą kriterijų, kurie dar bus teikiami kitiems atrankos komiteto nariams, bet yra jau gan gerai apgalvoti. Pradėkime nuo to, ką turime paskirstyti ir į ką vyksta atranka. Vietų pyragas išsidalina šitaip: 725 vietos, iš kurių: 10% - taigi, maždaug 73, bus skirtos įvairioms, vadinkime, pagalbinėms paslaugoms - kavinės, teisininkai ir pan. 90% - taigi, maždaug 652, bus skirtos technologinėms įmonėms. Kitu pjūviu paėmus tas pačias darbo vietas, gauname: 20% - taigi 145 darbo vietos bus ne iš Vilniaus (iš užsienio arba kitų Lietuvos miestų). 80% - taigi 580 darbo vietos bus iš V...

 • Viešasis transportas + švietimas

  Posted in Duomenų analizės ir sprendimų teikimo darbo grupė on Jan 28, 2016

  Sukūrėme darbo grupę skirtą duomenų analizei ir ja grįstų sprendimų teikimui. Pirmas nagrinėjamas klausimas: žvilgsnis į viešąjį transportą per švietimo sistemą.

 • Atrankos kriterijai - pirmas juodraštis

  Posted in Vilnius Tech Park atrankos komitetas on Jan 26, 2016

  Šiandien jau gavau preliminarius atrankos kriterijus, kurie buvo aptarti dar praeitais metais. Juos tikslinsime, konkretinsime ir pildysime, bendru komisijos sutarimu. Atrankos kriterijai: Prioritetinių veiklų pobūdis: Informacinių ir komunikacinių technologijų įmonės / startuoliai / laisvai samdomi specialistai; Smulkios techninės įrangos kūrimo ir vystymo įmonės / startuoliai / laisvai samdomi specialistai; Kūrybinių industrijų įmonės / startuoliai / laisvai samdomi specialistai; Rizikos kapitalo fondai; Verslo akceleratoriai; Verslo inkubatoriai; Pasaulinių IT prekių / paslaugų ženklų a...

 • Ruošiamės atrinkinėti

  Posted in Vilnius Tech Park atrankos komitetas on Jan 22, 2016

  Šiandien gavau kvietimą į pirmąjį Vilniaus Tech Parko komiteto susitikimą, kuriame bendrai aptarsime darbo principus, gaires ir tikslus.